אוכל עשיר ומשובח, מגוון עשיר של מטעמים לצד השגחה מהודרות של בד”ץ העדה החרדית ומחירים נוחים.

הנכם מוזמנים ליהנות מאוכל בניחוח של בית, במגוון סגנונות שכולם אוהבים: אוכל הונגרי, פולני לצד מרוקאי ותימני, כבד קצוץ, סטייקים, דג מרוקאי ועוד. וכמובן ליהנות מהתבשילים המפורסמים שלנו: כבד קצוץ, צלי בקר, גפילטע פיש, פרגיות ועוד.

חשוב לציין שכל המגוון הקולינרי שלנו ב’מסעדה היהודית’, הינו טרי המבושל מידי יום במטבחים המשוכללים שלנו על ידי השף ציון עשור.

אנו, ב’מסעדה היהודית’ עומדים לרשותכם בכל עת.

במהלך היום, ניתן ליהנות מעסקיות אקספרס במסעדה או בהזמנה למשרד, בשעות הערב החל מהשעה 17:00 ניתן ליהנות מתפריט הגורמה החדשני והמגוון עם בני הזוג, חברים או המשפחה.

בליל חמישי, מתחילה החגיגה ורבים מגיעים עד חצות לחגיגת ‘טועמיה’ עם טעמים של שבת כמו צ’ולנט, כבד קצוץ ומאכלים יהודיים אותנטיים. בימי חמישי – שישי, הופכת ‘המסעדה היהודית’ את פניה עם שוק יהודי ענק מלא באווירה, בטעמים, בניחוחות ובצבעים שרק המטבח היהודי יודע להנפיק, בתפריט עשיר ומיוחד למאות המשפחות שבוחרות להדר ולכבד את השבת עם מגוון עשיר של מאכלים אותנטיים מלאים בטעם עשיר ומלא ניחוחות שבת.

עונג שבת אמיתי אלו הן סעודות השבת המלאות בכל טוב הארץ: סלטים, תוספות, דגים ומנות עיקריות משובחות מבית ‘המסעדה היהודית’.

גם בחגים, בראש השנה ובפסח, הנכם מוזמנים להזמין, לקחת וליהנות מאוכל מוכן ומפנק לכל המשפחה. כמו גם באירועים משפחתיים עם הקייטרינג המשובח שלנו בכל מקום בו אתם חפצים לערוך את האירוע שלכם בגן, באולם, בחורשת טבע או בחוף הים או באולם הייחודי שלנו עד לכמות מוזמנים של אלפיים אורחים.