לשירותכם מסעדת גורמה מפנקת עם מיטב הבשרים והטעמים בכל ימות השבוע החל מ 17:00 בערבכָּל הַמִּתְעַנְּגִים בָּה,ּ יִזְכּוּ לְרוב שמְחָהלשירותכם מסעדת גורמה מפנקת עם מיטב הבשרים והטעמים בכל ימות השבוע החל מ 17:00 בערבכָּל הַמִּתְעַנְּגִים בָּה,ּ יִזְכּוּ לְרוב שמְחָהלשירותכם מסעדת גורמה מפנקת עם מיטב הבשרים והטעמים בכל ימות השבוע החל מ 17:00 בערבכָּל הַמִּתְעַנְּגִים בָּה,ּ יִזְכּוּ לְרוב שמְחָהלשירותכם מסעדת גורמה מפנקת עם מיטב הבשרים והטעמים בכל ימות השבוע החל מ 17:00 בערבכָּל הַמִּתְעַנְּגִים בָּה,ּ יִזְכּוּ לְרוב שמְחָה

המסעדה היהודית גורמה

מחפשים יציאה מהשגרה עם טעם של עוד?

משובח, אותנטי ו—גורמה!

‘תפריט הערב’ של המסעדה היהודית ייקח אתכם למסע קולינרי מרתק עם חוויה של טעמים בניווטו של שף הבית.

החל משעות הערב המוקדמות, המסעדה עוברת לתפריט ואווירה אקסקלוסיביים ומציעה את ‘תפריט הערב’ – שילוב מנצח של מנות מוקפדות, ניחוח עשיר וטעם ייחודי, המעניק חוויה ייחודית לכל סיטואציה: יציאה סתם כך ביום של שגרה, מפגש משפחתי או חברתי, פינוק מיוחד למישהו שאוהבים.

בימי חמישי תמצאו את תפריט ‘לקראת שבת’ עם מיטב המנות האוטנטיות של המטבח היהודי, זאת בנוסף לתפריט הערב ככל ימות השבוע. בואו להרגיש את האווירה של ‘ליל שישי’ בבני ברק בסטנדרט הגבוה ביותר.

שעה קסומה, מפנקת עם מגוון עשיר של מנות גורמה טריות ומשובחות ממתינה ב’גורמה’  בבני ברק, בהשגחה המהודרת של הרב לנדא שליט”א.

 

בני ברק – רחוב כינרת 4, מול מגדלי בסר 3.

שעות הפעילות:

בימים א’-ד’ בשעות 17:00-23:00

ביום ה’ בשעות 12:00-24:00

מסעדת גורמה כשרה למהדרין

מחפשים חוויה קולינרית ייחודית? רוצים להיפגש באווירה שונה ומחברת?

אתם מוזמנים לשעה של חוויה קסומה ב’מסעדה היהודית’ וליהנות מתפריט גורמה עם מגוון עשיר של מנות מפנקות העשויות מחומרי גלם טריים ומשובחים ביד האמן של השף, המשלב את הסטנדרטים הגבוהים לצד הטכניקות החדשניות בעולם הבישול עם יסודות הבישול האותנטיים של פעם. ב’מסעדה היהודית גורמה’ גם שומרי כשרות יכולים ליהנות מארוחת גורמה מפנקת עם טוויסט מפתיע.

בני-ברק

כנרת 4
מול מגדלי ב.ס.ר. 3

טלפון: 03-5789999

בואו לטעום ולחוות

שעות פתיחה:

א’-ד’: 11:30-23:00

ה’: 12:00-24:00 ימי שישי: 08:00-14:00

עוד מקומות לאכול איתנו
X