המטבח היהודי, הוא אחד מהמטבחים העשירים ביותר שהורכבו ממסורות של מטבחים שונים ומגוונים. במטבח היהודי תמצאו גפילטע פיש לצד דגים חריפים, ארטישוק ירושלמי, עשבי תיבול, חמין או סיר טשולנט מהביל, קוסקוס, ירקות, גרגירי חומוס, בקר, עוף, כבד ומגוון תבלינים שונים.

מארבע כנפות הארץ – מרוקו, תימן, פולין, הונגריה ומכל מקום שבו הייתה קהילה יהודית, התקבצו הטעמים היהודיים האותנטיים למטבח המסעדה היהודית, שזיהתה את הטרנד העולמי והביקוש הרחב לאוכל יהודי אמיתי, שערב לחיך ועשיר במיוחד.

בימי חמישי – שישי, הופכת ‘המסעדה היהודית’ את פניה עם שוק יהודי ענק ומעורר חושים המלא אווירה וניחוחות, טעמים וצבעים שרק המטבח היהודי יודע ליצר, בתפריט עשיר ומיוחד למאות המשפחות שבוחרות להדר ולכבד את השבת עם מגוון עשיר של מאכלים אותנטיים מלאים בטעם עשיר ושבתי.

עונג שבת אמיתי מגיע לידי ביטוי בסעודות שבת מלאות בכל טוב הארץ: סלטים, תוספות, דגים ומנות עיקריות משובחות מבית ‘המסעדה היהודית’.

במקום להפשיל שרוולים, להיכנס למטבח ולהתחיל לבשל ולקטר בו זמנית, אתם מוזמנים לענג את השבת של ניחוחות וטעמים ביתיים מבית המסעדה היהודית.

על סימפוניית הטעמים המופלאה הזו מנצח השף ציון עשור עם צוות עוזריו במטבח מבהיק ומשוכלל, שדואג שתוכלו להתענג על אוכל ביתי, אמיתי ומשובח שמבושל עם הרבה אהבה…

החל מהיום ניתן להזמין את האוכל הנהדר שלנו גם דרך אתר האינטרנט. אתם מוזמנים לבחור מה אתם אוהבים ואנחנו נדאג לכל השאר.